Genç Yaşam Merkezi ilgi odağı oldu

Genç Yaşam Merkezi, gençlerin ve öğrencilerin ilgi odağı oldu.

Genç Yaşam Merkezi ilgi odağı oldu Güncel

Elazığ Belediyesi ile Akıncılar Derneği tarafından hayata geçirilen ve kısa sürede gençlerin uğrak yeri haline gelen Genç Yaşam Merkezi’ne her geçen gün ilgi daha da artıyor. Bu kapsamda Elazığ Lisesi öğrencileri, stres atmak ve kaliteli vakit geçirmek amacıyla Genç Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. İlk etapta kitap okuma ve soru çözüm seansı yapan öğrenciler, sonrasında ise satranç, langırt ve çeşitli aktivitelerle verimli zaman geçirdi.

Genç Yaşam Merkezi’ni gezip görme ve alandan faydalanma imkanı bulan öğrenciler, verimli ders çalışabilmeleri için gerekli bütün materyallerin ortamda mevcut olduğunu belirterek merkezin gayet sessiz ve huzurlu bir mekan olduğunu söyledi.

Bütün öğrencileri Genç Yaşam Merkezi’ne davet eden Akıncılar Derneği Başkanı Tevfik Sadak ise, hizmete sundukları projenin öğrencilerin dinlenmeleri ve sosyalleşmeleri için çok katkı sağladığını kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...