Kahta’da kültürel faaliyetler toplantısı yapıldı

Adıyaman'ın Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarda yapılan sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetler için kültürel faaliyetler toplantısı gerçekleştirildi.

Kahta’da kültürel faaliyetler toplantısı yapıldı
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarda yapılan sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetler için kültürel faaliyetler toplantısı gerçekleştirildi.

Okullarda sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetlerin daha uygun koşullarda yürütülmesi amacıyla düzenlenen toplantı sonucunda okullara müzik sınıfları ve tasarım atölyelerinin açılması için gerekli çalışmaların başlatılma kararı alındı.

Gerçekleştirilen toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Müdür İbrahim Halil Tünçmen, “Okullarda yapılması gereken çalışmalar ve alınması gereken önlemler hakkında istişare toplantısı yaptık. Amacımız okullarda yürütülen sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetlerin daha uygun koşullarda yürütülmesidir. Okullarımızda mezun olan her öğrencimizin en az bir enstrüman çalması gerekir. Bu tür sanatsal faaliyetlere ilgi ve yeteneği olan öğrencilerimizin bu alanda gelişimlerini sağlayabilecek ortam ve imkanları mutlaka sunmalıyız” dedi.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...