Aksaray mahallesi’nde yollar onarılıyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri alt yapı çalışmaları ve kullanımdan dolayı bozulan yollarda vatandaşların sıkıntı yaşamaması için asfalt serim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Aksaray mahallesi’nde yollar onarılıyor Güncel

Fen İşleri ekipleri, Aksaray Mahallesi Ruhşen Sağmalı Sokak’ta doğalgaz çalışmalarının bitmesinin ardından mahalle sakinlerinin sıkıntı yaşaması için Ruhşen Sağmalı Sokak’ta asfalt serimi gerçekleştirdi.

MUHTAR BAYRAK: “BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Aksaray Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt serim çalışmaları dolayısıyla açıklamalarda bulunan Aksaray Mahallesi Muhtarı Abdullah Bayrak, “Doğalgaz çalışmaları biten sokaklarda Belediyemiz ekipleri hemen kaldırım bakım-onarım çalışmalarını ve asfalt serimi gerçekleştiriyor, bu çalışmalar dolayısıyla Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuyla ilgili Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Aksaray Mahallesi’nde gerçekleştirilen doğalgaz çalışmalarında mahalle sakinlerinin etkilenmemesi için ekiplerin aralıksız bir şekilde çalıştığını ifade edilerek şehrin muhtelif yerlerinde Fen İşleri ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom