Polis’ten Belediye Çalışanlarına ’Narkorehber’ Eğitimi

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü tarafından belediye personellerine uyuşturucuyla mücadele kapsamında Narkorehber eğitimi verildi.

Polis’ten Belediye Çalışanlarına ’Narkorehber’ Eğitimi
Diyarbakır
Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü tarafından belediye personellerine uyuşturucuyla mücadele kapsamında “Narkorehber” eğitimi verildi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezinde, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, uyuşturucu ve uyarıcı madde ile mücadele kapsamında eğitim ve teknik kapasite artırımı, yerel yönetimlerin uyuşturucu ile mücadelede etkin kullanımının sağlanması, uyuşturucu maddeler, bağımlı olan kişiler ile satıcıların ortak özelliği, şüpheli mekanlar, toplumun uyuşturucu ile mücadelede farkındalığının artırılması ve faaliyetleri çerçevesinde belediye personelleri bilgilendirildi.

Narkotik suçlarla mücadelede yapılacak ihbarların “’0 552 155 21 21”’ numaraya WhatsApp uygulaması üzerinden iletilmesi istendi.

Toplantıya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Güneş’te katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...