Bağlar Belediyesinde temizlik işçisine ödül verildi

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi, her ay düzenlediği ayın personeli uygulamasıyla personellerini ödüllendirmeye devam ediyor.

Bağlar Belediyesinde temizlik işçisine ödül verildi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi, her ay düzenlediği ayın personeli uygulamasıyla personellerini ödüllendirmeye devam ediyor.

Bağlar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde çalışan personellerin moral ve motivasyonunu artırmak için düzenlediği “Ayın Personeli” uygulamasıyla ödüllendirmeyi sürdürüyor. Her ay düzenlenen uygulama ile temizlik işçileri arasından seçilen performansı en iyi olan bir işçi ödüllendiriliyor. İlçenin daha temiz ve güzelleşmesi için çalışan temizlik işçilerinin bu uygulamayla moral, motivasyonun ve personellerin çalışma verimliliğinin arttığı gözlendi. Bağlar Belediyesi hizmet binasında düzenlenen törenle Başkan Birsen Kaya Akat, aralık ayının seçilen Fırat Sarıkaya adlı temizlik çalışanına teşekkür belgesi ve çeyrek altın verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...