Üniversiteli öğrencilerden örnek davranış

İnönü Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Toplumsal Duyarlılık Projeleri (TODUP) kapsamında 'Bu kış çocuklar üşümesin' etkinliği düzenlendi. Gecede toplanan yardımlar, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.

Üniversiteli öğrencilerden örnek davranış
Malatya
İnönü Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Toplumsal Duyarlılık Projeleri (TODUP) kapsamında ‘Bu kış çocuklar üşümesin’ etkinliği düzenlendi. Gecede toplanan yardımlar, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.

Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe, topluluk üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan TODUP Başkanı Kübra Güner, katılımcılara teşekkür ederek, “Topluluğumuz olarak her yıl yaptığımız çocuklarda gülsün ve bu kış üşüyen çocuk kalmasın etkinliğimizde bu yıl bir değişiklik yapıp diğer topluluklarla beraber yapmayı planladık. Amacımız üniversitede böyle bir gece düzenleyerek bizden yardım bekleyen çocuklarımıza destek olmaktır. Bu gece toplanan malzemeler yarın kolilenerek okullara götürülecektir” şeklinde konuştu. İnönü Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Şube Müdürü Dilek Seçkin ise gecenin çok anlamlı olduğunu belirterek, “Bu etkinlikleri gerçekleştiren başta TODUP olmak üzere Türk Dünyası ve Akraba, Satranç, Tiyatro, Dans, Bisiklet, Girişimcilik, Halk Oyunları, Sosyal ve Entelektüel, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Genç Yeşilay, Uluslararası İlişkiler ve Atatürkçü Düşünce topluluklarını da ayrıca teşekkür ederim. Bu etkinlikleri düzenlemek hiç kolay değil, oldukça zor ama bizim öğrencilerimiz hepsi bir değer, bir cevher bana göre. Gelecekte de çok güzel şeyler yapacaklar. Bizler de şahit olacağız. Tekrar emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinlikte kurayla belirlenen iki kişiye paraşüt, bir kişiye de güneş gözlüğü hediye edildi. Etkinlik işaret dili ve dans gösterilerinin yapılmasının ardından sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...