Üniversite Merkez Cami yararına kermes düzenlendi

İnönü Üniversitesi'nde yapımı devam eden Merkez Cami yararına, öğrenci toplulukları ile Malatya İlahiyat Vakfı tarafından kermes düzenlendi.

Üniversite Merkez Cami yararına kermes düzenlendi
Malatya
İnönü Üniversitesi’nde yapımı devam eden Merkez Cami yararına, öğrenci toplulukları ile Malatya İlahiyat Vakfı tarafından kermes düzenlendi.

Üniversite kampüsü içerisinde bulunan MEDİKO sosyal tesislerinde gerçekleştirilen kermesin açılışına, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Malatya Müftüsü Ümit Çimen, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Türkmen, İnönü Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Hakan Erkuş, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karaman ile akademik personel katıldı. Rektör Kızılay, Mütfü Çimen ve beraberindekiler, öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen kermes kapsamında hazırlanan stantları ziyaret ederek, kermes hakkında bilgi aldı.

Rektör Kızılay, öğrenci topluluklarının çok güzel bir kermes hazırladıklarını belirterek, kermesin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...