Besni Devlet Hastanesinde görev değişikliği

Adıyaman'ın Besni ilçe Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Uzm. Dr. Burhan Dost görevini Uzm. Dr. İbrahim Halil İnanç'a, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Gülay Battal ise görevini Meral Polat'a devretti.

Besni Devlet Hastanesinde görev değişikliği
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni ilçe Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Uzm. Dr. Burhan Dost görevini Uzm. Dr. İbrahim Halil İnanç’a, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Gülay Battal ise görevini Meral Polat’a devretti.

Hastane Başhekimliğinde gerçekleştirilen tören ile hastaneye yapmış oldukları katkılardan dolayı Başhekim Op. Dr. Ali Helli tarafından Uzm. Dr. Burhan Dost’a ve Gülay Battal’a teşekkür plaketi takdim edildi. Plaket töreninin ardından açıklama yapan Başhekim Opr. Dr. Ali Helli, "Devir teslim töreninin bayram havasında geçmesi bizleri çok mutlu etti. Hem Başhekim Yardımcımız Burhan Bey, hem de Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Gülay Hanım hastanemizde başarılı bir şekilde görevlerini yürüttüler. Kendilerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni başlayan arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...