Dr. Ender Saraç KYK’lı Gençlerle Buluşacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu yepyeni projelerle öğrencileri buluşturmaya devam ediyor. Çınaraltı Gençlik Söyleşileri kapsamında Kendine İyi Bak programıyla Dr. Ender Saraç KYK'lı gençlerle buluşacak. Program 19 Aralık 2017 Salı Günü Saat 19.00'da Erzincan Müftülüğü Konferans Salonunda gerçekleşecek.

Dr. Ender Saraç KYK’lı Gençlerle Buluşacak
Erzincan
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu yepyeni projelerle öğrencileri buluşturmaya devam ediyor. Çınaraltı Gençlik Söyleşileri kapsamında “Kendine İyi Bak” programıyla Dr. Ender Saraç KYK’lı gençlerle buluşacak. Program 19 Aralık 2017 Salı Günü Saat 19.00’da Erzincan Müftülüğü Konferans Salonunda gerçekleşecek.

KYK gençlerin sağlıklı, düzenli ve dengeli beslenmeyi alışkanlık hâline getirmeleri için bir uygulamayı daha hayata geçiriyor. Tüm öğrencilerin davetli olduğu konferansta gençler için büyük tehlike olan ‘’sıfır beden’’ ve ‘’obezite’’ başta olmak üzere, spor, dengeli beslenme, GDO’lu gıdaların tüketimi, sağlıklı zayıflama ve obeziteyle mücadele konularında bilgi verilecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...