Erzincan’da ANALİG Heyecanı

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakaları 10 ilden 8 kız, 10 erkek olmak üzere toplam 18 takımın katılımıyla Erzincan'da başladı.

Erzincan’da ANALİG Heyecanı
Erzincan
Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakaları 10 ilden 8 kız, 10 erkek olmak üzere toplam 18 takımın katılımıyla Erzincan’da başladı.

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat spor salonunda düzenlenen tören ile başlayan ANALİG Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakaları oldukça çekişmeli geçiyor. 13 Şubat spor salonunda düzenlenen açılış programı saygı duruşunda durulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Daha sonra Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Erzincan’a gelerek müsabakalarda mücadele edecek olan sporculara başarılar dileyerek, hediye takdim etti. Düzenlenen açılış programının sona ermesinin ardından müsabakalar başladı.

Erzincan’da 15-17 Aralık 2017 tarihleri arasında devam edecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakalarında Erzincan, Erzurum, Gümüşhane, Rize, Tokat, Artvin, Giresun ve Trabzon ilerinin Bayan basketbol takımları ile Artvin, Erzincan, Erzurum, Rize, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Tokat, Trabzon ve Bayburt İllerinin erkek basketbol takımları mücadele edecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...