Malatyaspor taraftarına Frankfurt’tan megafon

Almanya'da yaşayan ve Malatyalı olan Çetin Akbaba, Malatyaspor taraftarına tribünde kullanması için megafon hediye etti.

Malatyaspor taraftarına Frankfurt’tan megafon
Malatya
Almanya’da yaşayan ve Malatyalı olan Çetin Akbaba, Malatyaspor taraftarına tribünde kullanması için megafon hediye etti.

Avrupa’da yapılanmaya giden Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği’nin Frankfurt temsilcisi olarak atanan Çetin Akbaba, Galatasaray maçı hazırlıklarını yapan Derebeyleri’ne tribünde kullanması için megafon hediye etti. Megafonu Derebeyleri adına alan tribün lideri Murat Alpay, Çetin Akbaba’ya anlamlı davranışından dolayı teşekkür etti.

Verilen hediyenin kendileri için çok anlamlı olduğunu kaydeden Alpay, “Bizi düşünen Frankfurt temsilcimiz Çetin Akbaba Tribünde bizimle beraber aynı havayı teneffüs eden tam bir Malatyalı ve Malatyasporlu. İnanın onunla aynı takımı desteklemek gurur verici. Bu anlamlı hediyesi için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi."İyi ki Malatyasporluyum"

Çetin Akbaba ise yaptığı açıklamada Malatyasporlu olmanın kendisi için büyük gurur olduğunu belirterek, “Ben de Malatyalı ve Malatyasporlu olduğum için gururluyum. Malatyaspor ortak sevdamız. Derebeyleri’nin tribünde kullanacağı bu megafonu getirmem çokta önemli değil, yeter ki onlar kullanabilsin. Eğer kullanırlarsa mutlu olurum.İyi ki Malatyalıyım, iyi ki Malatyasporluyum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...