Malatyalı ampute kalecisi Engin Büker’in hedefi milli takım

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ampute Takımının file bekçisi Engin Büker hedefinin milli takım olduğunu açıkladı. Başarılı kaleci, Bir gün milli takıma gideceğim dedi.

Malatyalı ampute kalecisi Engin Büker’in hedefi milli takım
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediyesi Ampute Takımının file bekçisi Engin Büker hedefinin milli takım olduğunu açıkladı. Başarılı kaleci, “Bir gün milli takıma gideceğim” dedi.

Adana maçına hazırlanan Malatya Büyükşehir Belediyesi Ampute takımının başarılı kalecisi Engin Büker, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, bu sezon Süper Lig’e çıkmak istediklerini söyledi. Büker, “Malatya Belediyesi Ampute Takımı olarak bu yıl başarılı olup, her yıl kaçırdığımız şampiyonluğa ulaşıp, Süper Lig’e çıkmak istiyoruz. Bunu başarırken benim hedefim de Malatyalı milli kaleci Selim Karadağ gibi milli takıma yükselmek. Bunun için gerek takımla, gerekse de takımdan ayrı var gücümle çalışıyorum. Hocalarımın verdiği programa uyuyor ve daha sonra da kendim ferdi olarak çalışıyorum. Bir kaleci için çalışmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. İnşallah çalışarak takımıma katkı sağlayıp milli takımada yükselmek istiyorum. Bu konuda bana destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ampute Takımı Pazar günü saat 14.00’te Adana Genç Engelliler Ampute Takımı ile karşı karşıya gelecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...