Kurtalan İHL öğrencileri DÜ’de

Siirt'in Kurtalan İlçe Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri Dicle Üniversitesini (DÜ) ziyaret ederek, fakülteleri tanıma imkanı buldu.

Kurtalan İHL öğrencileri DÜ’de
Diyarbakır
Siirt’in Kurtalan İlçe Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri Dicle Üniversitesini (DÜ) ziyaret ederek, fakülteleri tanıma imkanı buldu.

DÜ’yü ziyaret eden Kurtalan İmam Hatip Lisesi öğrencileri Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Faysal Özdemir eşliğinde tıp, hukuk ve ilahiyat fakültelerine uğrayarak hem eğitim hem de kampüsün fiziki koşullarıyla ilgili bilgi sahibi oldu. Özdemir, DÜ’nün sosyal, kültürel alandaki avantajlarının neler olduğu hakkında öğrencilere bilgi verdi. Gezi sonunda Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından öğrenciler öğlen yemeği ikram edildi. Öğrenciler yapılan geziden memnu bir şekilde kampüsten ayrıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...