Şekerdağ, Konsey üyeliğine seçildi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulunda TSO Konsey Üyeliğine seçildi…

Şekerdağ, Konsey üyeliğine seçildi Güncel
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulunda TSO Konsey Üyeliğine seçildi.
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu dün  Ankara’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesislerinde yapıldı.  Seçimli Genel Kurula Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Genel Kurul Delegeleri Ali Şekerdağ, Adem Akbulut, Bilal Akpolat, Kasım Çelik ve Süleyman Şeker ile birlikte Oda Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter katıldı. Genel Kurula Başbakan R.Tayyip Erdoğan ile birlikte çok sayıda Bakan da katılarak ilgi gösterdi.
 
69. TOBB Genel Kurulunda mevcut TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu tek aday olarak seçime girerek 365 Oda/Borsa Üst Kurul Delegelerinin oyları ile yeniden başkanlığa seçildi. TOBB Başkanlık seçiminin ardından TOBB Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi yapıldı. Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey seçimine 178 Ticaret ve Sanayi Odası katılırken 30 kişilik Konsey Üst Kurul Delegelerin oyları ile belirlendi. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi illerinden 5 ilin temsil edildiği TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyinde Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’da seçilerek yer aldı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom