Bingöl’de patlayıcı, uyuşturucu ve mühimmat ele geçirildi

Bingöl'de terör örgütü PKK'ya yönelik sürdürülen operasyonlarda patlayıcı, 19 kilo 800 gram esrar ile çok sayıda mühimmat ve malzeme ele geçirildi.

Bingöl’de patlayıcı, uyuşturucu ve mühimmat ele geçirildi Bingöl

Bingöl Valiliği, merkez ve Genç ilçesi kırsalında bölücü terör örgütünün kış üslenmesini engellemek ve teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyon yapıldığını bildirdi. 3 farklı operasyonun yapıldığı belirtilen açıklamada, “19 kilo 800 gram esrar, 15 litre TNT patlayıcı madde, 1’er M-16 ile kalaşnikof şarjörü, 3 adet el telsizi, 2 adet el yapımı patlayıcı (EYP) patlatma düzeneği, 50 adet kaleşnikof fişeği, 100 adet M-16 piyade tüfeği fişeği, 9 adet kanas fişeği, 2 adet akü, 1 adet telsiz şarj aleti, 6 adet büyük tüp, 1 adet küçük tüp, bol miktarda yaşam malzemesi, kıyafet ve ilaç ele geçirilmiştir” denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...