OSB idari hizmet binası yenileniyor

Diyarbakır'ın gelişmesinde ve değişmesinde katkı sağlayan Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) idari hizmet binası baştan aşağı yenileniyor.

OSB idari hizmet binası yenileniyor
Diyarbakır
Diyarbakır’ın gelişmesinde ve değişmesinde katkı sağlayan Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) idari hizmet binası baştan aşağı yenileniyor.

Diyarbakır’ın gelişmesinde, değişmesinde ve işsizlik sorunun çözümünde önemli katkılar sağlayan OSB, daha iyi hizmet verebilmek, daha hızlı iş takibi ortamı sağlamak ve modern bir görünüm oluşturmak için hizmet binasında tadilat ve çevre düzenleme çalışmaları başlattı. Çalışmalar kapsamında idari hizmet binasın iç cephelerinin yenilenmesinin ardından dış cephe çalışmalarına geçildi. Mescit, mutfak, toplantı odası yenilendi ve genişletildi, odaların tamamının aydınlatma işleri elden geçirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...