OSB’de yeşillendirme çalışmalarını hızlandırıldı

Diyarbakır'ın Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB), 9 bin 300 adet fidan dikimi yapılacağı belirtildi. Her dönem mümkün mertebe yeşillendirme çalışmalarının devam edeceğini kaydeden OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdulkadir Karavil, bu kapsamda ilk etapta 3 bin çam 6 bin akasya fidanı dikeceklerini belirtti.

OSB’de yeşillendirme çalışmalarını hızlandırıldı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Organize Sanayi Bölgesi’ne (OSB), 9 bin 300 adet fidan dikimi yapılacağı belirtildi. Her dönem mümkün mertebe yeşillendirme çalışmalarının devam edeceğini kaydeden OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdulkadir Karavil, bu kapsamda ilk etapta 3 bin çam 6 bin akasya fidanı dikeceklerini belirtti.

Kentin gelişmesi, değişmesi ve istihdamın arttırılması için çalışmalarını aralıksız sürdüren OSB yönetimi, yeşillendirme çalışmalarını hızlandırdı. Yeşillendirme çalışmaları kapsamında OSB 1’inci ve 2’nci etapta 9 bin 300 adet fidan dikimi yapılacak. Yeşillendirme çalışmalarına başladıklarını kaydeden OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdulkadir Karavil, “Organize Sanayi Bölgesinde bir ağaçlandırma çalışmasına başladık. Buraya 9 bin 300 civarında fidan dikimi gerçekleştireceğiz. Bu fidanların yaklaşık 3 bini çam, 6 bin 300 tanesi ise akasya olacak. Yeşillendirme çalışmalarımız her dönem mümkün mertebe devam edecek” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...