CHP’li Kiraz’a ‘Yeniden aday ol’ baskısı

Geçtiğimiz günlerde yapılacak kongrede yeniden aday olmayacağını açıklayan İl Başkanı Enver Kiraz'a parti içerisinde yeniden aday ol çağrıları yapılıyor.

CHP’li Kiraz’a ‘Yeniden aday ol’ baskısı
Malatya
Geçtiğimiz günlerde yapılacak kongrede yeniden aday olmayacağını açıklayan İl Başkanı Enver Kiraz’a parti içerisinde yeniden aday ol çağrıları yapılıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanlığı için 23 Aralık’ta kongre gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz günlerde yeniden aday olmayacağını açıklayan İl Başkanı Enver Kiraz’ın bu kararına ise parti içinde delegeler ve ilçe başkanlarının sıcak bakmadığı öğrenildi.

Dün toplanan CHP Malatya İlçe Başkanları toplantısında da, başkanların tamamının Kiraz’ın yeniden aday olmasını istedikleri ve delegelerin de bu yönde eğilim gösterdikleri gelen bilgiler arasında. İlçe başkanlarının bu kararlarını İl Başkanı Kiraz’a ilettiği, Kiraz’ın ise yeniden aday ol baskısı karşısında ne karar alacağı henüz bilinmiyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...