AK Parti Başbakanın gelişine hazırlanıyor

AK Parti Adıyaman İl Kongresine katılması beklenen Başbakan Binali Yıldırım'ın gelişi ile ilgili hazırlıklar sürüyor.

AK Parti Başbakanın gelişine hazırlanıyor
Adıyaman
AK Parti Adıyaman İl Kongresine katılması beklenen Başbakan Binali Yıldırım’ın gelişi ile ilgili hazırlıklar sürüyor.

İlçe kongrelerini tamamlayan AK Parti teşkilatı 24 Aralık’ta Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleştirilecek 6. Olağan İl Kongresi hazırlıklarına devam ediyor.

Parti binasında kongreye ilişkin yapılan toplantıya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Belediye Başkanı F.Hüsrev Kutlu, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu katılarak teşkilat mensuplarına süreç ile ilgili bilgi verildi.

Vatandaşların ilçe kongrelerine gösterdiği heyecanın il kongresinde de görmeyi umut ettiklerini belirten İl Başkanı Mehmet Erdoğan, süreç ile ilgili yapılan çalışmaları yürüten Kongre Tertip Komisyonu Başkanı Mustafa Alkayış’ın sunumlarını teşkilatı ile dinledi.

Tertip Komisyonu Başkanı Mustafa Alkayış kongreye ilişkin birlik-beraberlik mesajlarının ardından yapılan çalışmaları tüm teşkilat mensuplarına anlattı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...