Aç kalan domuzlar yerleşim yerlerine indi

Sivas'ta doğada yiyecek bulmakta sıkıntı çeken yaban domuzları yerleşim yerlerine yakında bölgeleri inerek yiyecek bulmaya çalıştı.

Aç kalan domuzlar yerleşim yerlerine indi
Sivas
Sivas’ta doğada yiyecek bulmakta sıkıntı çeken yaban domuzları yerleşim yerlerine yakında bölgeleri inerek yiyecek bulmaya çalıştı.

Kış aylarında doğada yiyecek bulamayan yaban domuzu sürüsü Sivas merkeze 10 kilometre uzaklıkta bulunan 4 Eylül Barajı civarında görüntülendi. Kış şartlarından dolayı yiyecek bulamayan yaklaşık 10 yaban domuzu yiyecek bulmak için yerleşim yerlerine yakın yerlere indi. Köy merkezine yakın bir noktadan asfalt yolu kullanarak geçen yaban domuzlarını gören vatandaşlar ise araçlarını yol kenarına çekip domuzları izledi. Dağlık bölgelerde yemek bulamayan domuzlar yemek bulmak için köylere ve tarım alanlarına yöneldi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...