Gençlerden Başkan Toprak’a ziyaret

Adıyaman'ın Kahta Gençlik Merkezi, genç gönüllüleri ulaşım sorununa el atarak çözüme ulaştıran Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak'a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Gençlerden Başkan Toprak’a ziyaret
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta Gençlik Merkezi, genç gönüllüleri ulaşım sorununa el atarak çözüme ulaştıran Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Kahta Gençlik Merkezine kayıtlı Kahtalı bir grup genç, geçtiğimiz günlerde Kahta Gençlik Merkezinin bulunduğu konum itibariyle kurulduğu ilk günden beri bir sorun hale gelen ulaşım problemini Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a iletmişti. Başkan Toprak, gençlerin bu talebini olumlu bularak en kısa sürede çözüme ulaştırılması yönünde gerekli talimatı verdi. Kısa sürede Kahta Gençlik Merkezi önünden geçen belediye taşıma araçlarını gören gençler, Başkan Toprak’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Toprak, Gençlik Merkezinin yaptığı faaliyetleri çok yakından takip ettiğini, gençlerin ulaşım sorununu kökten çözüme ulaştırdıklarını, belediye olarak imkanlar çerçevesinde her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

Kahta Gençlik Merkezi Müdürü Nebi Bulut, Başkan Toprak’ın daha öncede gençlere destek vererek abilik yaptığını dile getirerek gençlerin Başkan Abdurrahman Toprak için özel olarak yaptıkları yağlı boya tablosunu takdim ederek teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...