Salkımbağı Ortaokulunda radyo programı yapıldı

Adıyaman'ın Kahta ilçesine bağlı Salkımbağı Ortaokulu sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında radyo programı gerçekleştirdi.

Salkımbağı Ortaokulunda radyo programı yapıldı
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta ilçesine bağlı Salkımbağı Ortaokulu sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında radyo programı gerçekleştirdi.

Her ay sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında programlar düzenleyen Salkımbağı Ortaokulu, Aralık ayında radyo programı yaptı. Kitap okumayı sevdiğini bildikleri Kahta İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner’i davet ederek hazırladıkları radyo programlarında kitap hakkında sohbet etti. Programın sunuculuğunu üstlenen 8. sınıf öğrencileri Arzu Turan ve Berivan Başkaya, Şube Müdürü Öner ile yaptıkları kitap sohbetinde keyifli anlar yaşadı.

Programda sunucu Berivan Başkaya, Kahta İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner’e kitaplarla arasındaki bağ hakkında sorular sordu.

Sunucu Başkaya’ya verdiği cevapta, kitap okumanın kendisi için ekmek ve su kadar bir ihtiyaç olduğunu belirten Şube Müdürü Öner, “Tüm öğrencilerin de kitap okumayı alışkanlık haline getirmesini tavsiye ediyorum. Ayrıca bu programın yapılmasında emeği geçen Türkçe Öğretmeni Özlem Mihnet, okul idarecileri, tüm öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Müdürü Mehmet Akel ise, kendilerini kırmayıp programa katılan Şube Müdürü İsmail Öner´e teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...