Öğrenci temsilcileri Müdür Tünçmen’le bir araya geldi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde öğrenci temsilcileri Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmeni ziyaret etti.

Öğrenci temsilcileri Müdür Tünçmen’le bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta ilçesinde öğrenci temsilcileri Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmeni ziyaret etti.

Kahta’daki okullarda yapılan seçim sonucunda ilçe öğrenci temsilcileri olarak seçilen öğrenciler, ilk ziyaretlerini İlçe Milli Eğitim Müdürü İbarahim Halil Tünçmen’e yaparak öğrencilerin milli eğitimden istek ve beklentilerini dile getirdi.

Öğrencilerin yaptığı ziyaretten memnuniyetini dile getiren Müdür Tünçmen, “İlçe öğrenci temsilcilerimizden eğitime katıda bulunmalarını, okul ve öğrenci sorunları için çözüm önerileri sunmalarını bekliyoruz. Daha güzel bir okul, verimli bir eğitim öğretim ortamı oluşturmak ve aydınlık yarınlar için yapmamız gereken ne varsa her zaman yapmaya hazırız. Bizler siz geleceğimizin ışığı olan gençler için buradayız. Sizler için gece gündüz çalışmaktayız. Bizler umutlu yarınlar için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Öğrencilerimizde kendilerine düşen görevi yerine getirmelerini istiyoruz. Öğrencilerimizin bize getirecekleri her türlü projede kendilerine destek olacağız. Bir sorun ya da eksiklikleri olursa her zaman çözüm bulmaya ve destek sunmaya hazırız. İlçe temsilcisi olarak seçildiklerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Yapılan ziyarette ilçe öğrenci temsilcileri Furkan Demirci, Mustafa Yılmaz ve Ömer Demirci yer aldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...