Siyer-i Nebi sınavı yapıldı

Anadolu Gençlik Derneği tarafından bu yıl Siyer-i Nebi sınavının beşincisi düzenlendi.

Siyer-i Nebi sınavı yapıldı
Adıyaman
Anadolu Gençlik Derneği tarafından bu yıl Siyer-i Nebi sınavının beşincisi düzenlendi.

Anadolu Gençlik Derneği tarafından ‘Efendimizin İzinde’ Siyer-i Nebi yarışmasının beşincisi gerçekleştirildi. 30 Eylül-30 Kasım tarihleri arasında müracaatların aldığı yarışmaya yaklaşık 9 bin kişi başvuruda bulundu. Ortaokul öğrencileri Ebu-l Hasan Ali En-Nedvi’nin “Son Peygamber Hazreti Muhammed”, lise öğrencileri ise Şerafettin Kalay’ın “Hazreti Muhammed” kitabından sınava girdi.

Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Bedrettin Beyazkaya sınav ile ilgili yaptığı açıklamada, “Adıyaman genelinde toplam 19 noktada gerçekleştirdiğimiz Efendimizin İzinde Siyeri Nebi yarışması ortaokul kızlar, ortaokul erkekler, lise erkekler ve lise kızlar olmak üzere dört kategoride yapıldı. Bütün ilçelerimizde bu sınava öğrencilerimiz girdi. Birincilere dizüstü bilgisayar, ikincilere bisiklet, üçüncülere ise tablet bilgisayar ile ödüllendirilecek. Türkiye genelinde dereceye giren öğrencilerimizden ise birincilere 4 tam altın, ikincilere 3 tam altın, üçüncülere ise 2 tam altın ödülü verilecek. Öğrencilerimizin ödül töreni 31 Aralık’ta Mekke’nin Fethi ve Kudüs gecesinde tertip edeceğimiz programda yapılacak” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...