Fatura ödemede yeni nokta

Elazığ Belediyesi su faturalarının ödenmesi konusunda abonelerine yönelik önemli bir kolaylığı hayata geçirdi.

Fatura ödemede yeni nokta Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Elazığ PTT Başmüdürü Bedri Evran arasında imzalanan protokolle, vatandaşlar Elazığ Belediyesi veznelerinden gerçekleştirdikleri su faturası ödemelerini, 9 Kasım Pazartesi gününden itibaren PTT veznelerinden de ödeyebilecekler. 

Abonelerine daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Elazığ Belediyesi tarafından daha önce E-Belediye hizmetleri kapsamında hayata geçirilen on-line sorgulama ve ödeme hizmetleri, e-devlet ile entegrasyon gibi yeniliklerin ardından şimdide PTT ile yapılan protokolle, vatandaşlara su faturalarını PTT veznelerinde ödeme imkanı sağlandı. 

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacı doğrultunda abonelerimizin fatura ödemelerinde zaman açısından kolaylık sağlayacak bir uygulamayı hayata geçirdik. Vatandaşlarımız faturalarını Belediye vezneleri, Belediye web sayfamızdaki Borç Sorgulama ve Ödeme sayfasından, bankalara verecekleri otomatik ödeme talimatlarıyla ve kendilerine en yakın PTT şubesine giderek ödeyebilecekler. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacı doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek” denildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom