Sokağa parkedilen tıra tepki

Adıyaman'da, hatalı araç parklarından dolayı trafikte zaman zaman aksamalara neden olurken bir tır sürücüsünün sokak ortasına park ettiği tır ise şaşırttı.

Sokağa parkedilen tıra tepki
Adıyaman
Adıyaman’da, hatalı araç parklarından dolayı trafikte zaman zaman aksamalara neden olurken bir tır sürücüsünün sokak ortasına park ettiği tır ise şaşırttı.

Kent merkezinde çift sıra hatalı parklardan dolayı çoğu zaman trafik akışında aksamalar yaşanırken Karapınar Mahallesinde sokağa kapatacak şekilde park edilen bir tır, sürücülerin tepkisine neden oldu. Mahalle sakinleri de duyarsız sürücüye tepki göstererek, "Bu kadar sorumsuzca bencilce bir hareket olmaz. Gerekli cezalar olsa inanın kimse bu kadar rahat olamaz. Adam sokak ortasına park edip çekip gitmiş. Sokaktan hiçbir şekilde araçlar geçemiyor” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...