Üzerine torbalar yüklenen otomobil tehlike saçtı

Adıyaman'da üzerinde içi dolu torbalarla seyir halindeki otomobil, hem trafikte tehlike saçtı hem de görenleri şaşırttı.

Üzerine torbalar yüklenen otomobil tehlike saçtı
Adıyaman
Adıyaman’da üzerinde içi dolu torbalarla seyir halindeki otomobil, hem trafikte tehlike saçtı hem de görenleri şaşırttı.

Edinilen bilgiye göre, Kahta istikametinden merkez istikametine gitmekte olan ve üzerine torbalar yüklenen bir otomobil yoğun trafikte ilerlerken durumu fark eden araç sürücüleri trafiği tehlikeye sokan otomobil sürücüsüne tepki gösterdi. Bu tür konular üzerinde denetimlerin artırılması gerektiğini vurgulayan araç sürücüleri, “Adam otomobilinin üzerine kamyonetmiş gibi içerisi tıka basa dolu torbalar yükleyerek trafikte ilerliyor. Bu tür durumlar her an kazaya neden olabilir. Bundan dolayı denetimlerin daha çok yapılması gerektiğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Otomobil ise Atatürk Bulvarı üzerinde bir süre ilerledikten sonra ara sokaklara girerek gözlerden kayboldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...