Sincikspor ligden çekiliyor

Adıyaman 1. Amatör B Grubu'nda mücadele eden Sincik Gönüllüleri Spor Kulübü ligden çekilme kararı aldı.

Sincikspor ligden çekiliyor
Adıyaman
Adıyaman 1. Amatör B Grubu’nda mücadele eden Sincik Gönüllüleri Spor Kulübü ligden çekilme kararı aldı.

Sincikspor Antrenörü Nevzat Peker, gençleri sporla tanıştırmak ve yetenekleri doğrultusunda yetişmelerini sağlamak amacıyla nisan 2014’te kurdukları Sincik Gönüllüleri Spor Kulübü’nün mücadele ettiği Adıyaman 1. Amatör B Grubu’ndan çekilme kararı aldığını söyledi.

Kulüp Antrenörü Peker, kulübün resmi sosyal medya hesabından, "Bazı nedenlerden dolayı Sincikspor Kulübü kapanmıştır" dedi.

Peker, "İlçemizdeki gençlerin spor sevgisini artırmak ve başarılara imza atmak için 2014 yılında kurduğumuz Sincik Gönülleri Spor Kulübü’nü, Sincik’e gönül veren herkesin desteğiyle bugüne kadar getirdik. Kulübümüz maddi imkansızlıklar nedeniyle artık devam edemeyecek durma gelmiştir. Değerli işadamlarımız ve ilçe esnafımızın destekleriyle bugüne kadar geldik ancak bu şartlarda devam etmemiz mümkün görünmüyor. Artık gençlerin o eski heyecanının kalmadığını gördüm. Bu şartlardan devam edemeyeceğimizi düşündüğüm için ligden çekilme kararı aldı. Eğer ben bu işi yaparım diyen varsa buyursun yapsın, benden bu kadar. Bu güne kadar desteklerini esirgemeyen yerel yöneticilerimize ve değerli işadamlarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...