İmam Efendi Bulvarında çalışmalar tamamlandı

Elazığ Belediyesi, şehrin ana arterlerinden olan ve birçok güzergahı birbirine bağlayan İmam Efendi Bulvarı'nda asfalt serim çalışmalarını tamamladı. Alt yapı çalışmaları sonrasında kısa sürede bulvarın asfalt serim işlemini tamamlayan ekipler, yolu sürücülerin kullanımına açtı.

İmam Efendi Bulvarında çalışmalar tamamlandı Güncel

Üst yapı hizmetlerinin yanı sıra alt yapı çalışmalarına da büyük önem verdiklerini ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “İmam Efendi Bulvarı’nda alt yapı çalışmaları sonrasında bozulan yolların onarımını kısa sürede gerçekleştirdik. Ekiplerimiz bulvarın asfalt sarimini tamamlayarak, yolu sürücülerin kullanımına açtı. Elazığ Belediyesi olarak ana arterler başta olmak üzere şehrin muhtelif mahallelerinde de çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...