Üniversite öğrencisinden ilkokul öğrencilerine yardım

Kahramanmaraş'ta Ekinözü Belediyesi tarafından başlatılan 'Kalem Tutan Eller Üşümesin' projesi kapsamında öğrencilere yardım, üniversite öğrencisinden geldi.

Üniversite öğrencisinden ilkokul öğrencilerine yardım
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş’ta Ekinözü Belediyesi tarafından başlatılan ‘Kalem Tutan Eller Üşümesin’ projesi kapsamında öğrencilere yardım, üniversite öğrencisinden geldi.

Projeyi sosyal medyadan gören Kırıklale Üniversitesinde okuyan Merve Pekdoğan, Kırıkkale’den Ekinözü ilçesinde gelerek ilkokul öğrencilerine giyim yardımında bulundu.

Yardım kampanyasına destek olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Merve Pekdoğan, “Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri olarak Ekinözü Belediyesi ile Kardeş payı Platformu’nun ‘Kalem Tutan Eller Üşümesin’ projesine destek çıkıyoruz. Ben kendi imkanlarım ile proje için Kırıkkale’den buraya geldim. Küçüklerin mutluluğunu görmek çok güzel bir duygu” dedi.

İlköğretim öğrencilerine desteğin yine bir öğrenci tarafından yapılmasının çok önemli olduğuna dikkat çeken Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen ise, Merve Pekdoğan’a duyarlılığından dolayı teşekkür etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom