'Türkü ve oyunlarla üç kardeş şehir' gecesi...

Kardeş şehir Elazığ, Şanlıurfa ve Kerkük sıra gecesi ekibinin sahne aldığı 'Türkü ve oyunlarla üç kardeş Şehir' gecesinde seyirciler, unutulmaz bir gece yaşadı.

'Türkü ve oyunlarla üç kardeş şehir' gecesi... Güncel

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği İstanbul Cemal Reşit Rey konser salonundaki gecede davetlilere çiğköfte ikram edildi. 'Türkü ve oyunlarla üç kardeş şehir' gecesine Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Kılıç, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile Şanlıurfa ilçe belediye başkanları ve STK temsilcileri katıldı. İstanbul'da yaşayan Şanlıurfalıların yoğun ilgi gösterdiği gecede Elazığ, Şanlıurfa ve Kerkük sıra gecesi ekibi sahne aldı. Sıra gecesi ekibinin sahne aldığı konserde yöreye özgü türküler seslendirildi. Gecenin onur konuğu olan Türk Halk Müziği Sanatçısı Mehmet Özbek, Kerkük türküleriyle izleyicileri mest etti. Özbek'in ardından sahneye çıkan Şanlıurfa halk oyunları ekibinin sahnelediği dörtlü değnek oyunu izleyicilerden tam not aldı. İzleyiciler dörtlü değnek oyununu ayakta alkışladı.

Konser sanatçılara verilen plaket takdimi ile sona erdi. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...