Trump'a kızıldereli traşı

Elazığ'da bir araya gelen kuaförler, Kudüs kararı nedeniyle ABD Başkanı Donald Trump'ın maketini tıraş ederek tepki gösterdi.

Trump'a kızıldereli traşı Güncel

Elazığ’da kuaförler, dayanışma günü düzenledi. Ünlülerin kuaförü Özcan Tekcan’da başta olmak üzere programa birçok ilden kuaförler katıldı. Programda ABD Başkanı Donald Trump’ın, Kudüs’ü İsrail’in "bölünmemiş başkenti" olarak tanıyacağı yönündeki açıklamasına ilginç bir şekilde tepki gösterildi. Sandalyeye oturtulan Trump maketi, ünlü kuaför Özcan Tekcan tarafından kızılderili tıraşı yapıldı. Yapılan tepkinin ardından Türk bayrağı açıldı.

Elazığ’a kuaförlerin dayanışması günü için geldiklerini belirten kuaför Özcan Tekcan, “Dayanışma günümüzde bir tepki olarak Trump’ı tıraş ettik. Bu tıraşın özelliği Kızılderililerin savaşa giderken yaptıkları tıraş. Aslında Kızılderililer iyi bir ırktır. Bu bir savaş saçı olduğu için bunu yaptık. Çünkü Trump’ta savaşa çok meraklı olduğundan tepkimizi bu şekilde gösterdik. İnsanlar başka şovlarında bu şekilde tepki gösterirlerse en azından Trump bundan bir ders çıkartır ve yaptığının hata olduğunu anlar” dedi.

Mesleki bir dayanışma için Elazığ’a İstanbul’dan geldiğini aktaran kuaför Kadir Alkan ise “Burada Trupm’a olan tepkimizi gösterdik. Bizim makas ve tarağımız silahımızdır. Bu şekilde tepkimizi gösterdik. Biz barışın yanındayız” ifadelerini kullandı.

Trump’a tepki gösterdiklerini dile getiren kuaför Osman Balcı’da, “Bizler barıştan yanayız ve savaşçı bir toplum istemiyoruz. Bugün Trump’a olan tepkimizi silahımız olan makasımızla gösterdik” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...