Kayed eğitim seminerleri başladı

Kan Arıyorum Yardımlaşma ve Eğitim Derneği’nin (KAYED), düzenlemiş olduğu “Stratejik Yönetim Planlama” ve “ISO Sistemleri” konulu iki gün sürecek olan eğitim semineri bugün başladı.

Kayed eğitim seminerleri başladı Güncel

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonun yapılan seminere KAYED Genel Başkanı Murat Özekinci, KAYED Genel Başkan Yardımcısı Oğuzhan Danış, Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Baş Denetçisi Veli Ayçicek, Fırat Üniversitesi öğrencileri ve çok sayıda davetli katıldı. Toplantıda konuşan Özekinci, derneğin 3 ana başlık altında faaliyet gösterdiğini belirterek, “İlk başta hasta ve hasta yakınları amacıyla kurduğumuz kar arıyorum kısmını kapsayan derneğimiz 3 yılı aşkın bir süredir bu alanda faaliyet göstermektedir. Bunun haricinde yardımlaşma çalışmalarımızı sosyal projeler ve KAYED mağaza adı altında devam ettiriyoruz. Şuan için bulunduğumuz organizasyon yapanda KAYED biriminin organize ettiği eğitim çalışmalarını yürütüyoruz. Eğitim çalışmalarında 3 yıldan buyana Veli hocamla birlikte eğitim organizasyonları yapıyoruz. Bu yılda bunun haricinde Milli Eğitim Bakanlığıyla protokol yapıp Halk Eğitim Merkezi’nin kurslarını derneğimizin organize ettiği şekilde hazırlayıp MEB onaylı sertifikalar vereceğiz” dedi

Derneğin amacının KAYED akademiyi ulusal düzeyde bir eğitim kurumu haline getirmek olduğunu ifade eden Danış ise, “Bunun yanı sıra halk eğitime bağlı olarak eğim amaçlı sertifikalar düzenleyip vereceğiz. Diğer çevre illerimizdeki şubelerimizde de bunları yapmayı hedeflemekteyiz. Bu eğitimlerdeki amacımız vatandaşımıza ileri düzey bir şekilde hem kişisel gelişim anlamında hem de ileriki hayatlarında faydalı olmaktır” diye konuştu.

Daha sonra Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Baş Denetçisi Veli Ayçicek, katılımcılara semineri vermeye başladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom