CK Çamlıbel Elektrik’ten ödüllü resim yarışması

CK Çamlıbel Elektrik, Enerji Tasarrufu Haftası dolayısıyla 'Enerji Tasarrufu' konulu resim yarışması düzenliyor. Ortaokul öğrencilerine yönelik yarışmada dereceye giren öğrenciler CK Çamlıbel Elektrik tarafından altınla ödüllendirilecek.

CK Çamlıbel Elektrik’ten ödüllü resim yarışması
Sivas
CK Çamlıbel Elektrik, Enerji Tasarrufu Haftası dolayısıyla ’Enerji Tasarrufu’ konulu resim yarışması düzenliyor. Ortaokul öğrencilerine yönelik yarışmada dereceye giren öğrenciler CK Çamlıbel Elektrik tarafından altınla ödüllendirilecek.

CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş, enerjinin etkin ve verimli kullanılması konusunda öğrencilerde farkındalık oluşturmak amacıyla ’Enerji Tasarrufu’ konulu resim yarışması düzenliyor. Ortaokul öğrencilerine yönelik yarışma Sivas, Tokat ve Yozgat Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliğinde yürütülecek. Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından oluşturulan jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucu dereceye giren resimlerin sahipleri CK Çamlıbel Elektrik tarafından altınla ödüllendirilecek.

Resim yarışması ile ilgili açıklamalarda bulunan CK Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin,"CK Çamlıbel Elektrik olarak ’Ağaç Yaş İken Eğilir’ anlayışı ile yola çıkarak Sivas, Tokat ve Yozgat’ta genç nesillerde Enerji Tasarrufuna yönelik bir bilinç oluşturmak ve bu bilinci geliştirerek devam ettirmeyi planlıyoruz. Bu doğrultuda Sivas, Tokat ve Yozgat Mili Eğitim Müdürlükleri ile koordineli bir şekilde ortaokul öğrencilerine yönelik okullarımızda ’Enerji Tasarrufu ve Tasarruf Yöntemleri’ konulu eğitim seminerleri düzenliyoruz. Bu seminerlerin öğrencilerimizdeki etkisini görmek ve genç kuşakların Enerji Tasarrufu hakkındaki bakış açılarını, düşüncelerini ve becerilerini görmek için ’Enerji Tasarrufu’ konulu bir resim yarışması düzenledik. Yarışma sonrası dereceye giren öğrencilerimizi altınla ödüllendireceğiz." dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom