İtfaiye aracının merdiveninden evlenme teklifi

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığında görevli itfaiye çavuşu, sevdiği genç kıza itfaiye aracının merdiveninden evlenme teklif etti.

İtfaiye aracının merdiveninden evlenme teklifi
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığında görevli itfaiye çavuşu, sevdiği genç kıza itfaiye aracının merdiveninden evlenme teklif etti.

Çılgın itfaiye çavuşu, evlenmeyi düşündüğü Esra Pek’e sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu. Genç itfaiyeci, müdürlerinden gerekli izni aldıktan sonra mesai arkadaşlarıyla birlikte itfaiye aracını da alarak sevdiği kızın oturduğu Yakınca Mahallesi’ndeki siteye gitti. Burada 42 metreye kadar yükseltilen itfaiye aracının merdiveniyle genç kızın oturduğu dairenin balkonuna yanaşan çılgın itfaiyeci, daha sonra yanında getirdiği ‘Benimle evlenir misin Esram’ yazan pankartı çıkarttı.

Bir anda evinin penceresinden erkek arkadaşı Ebubekir Sıddıkdemir’i karşısında gören Esra Pek, heyecandan ne yapacağını şaşırdı. Aldığı bu sıra dışı evlenme teklifi karşısında oldukça şaşıran Esra Pek, apartmandan aşağı inerek itfaiye aracının yanına gitti. İtfaiyeci burada da sevdiği kıza bir sürpriz yaparak, 42 metrelik yükseklikten sarkıtılan iple yere indi.

Çevredeki vatandaşların alkışları arasında evlenme teklifinde bulunan itfaiyeci aldığı ‘evet’ cevabıyla büyük mutluluk yaşadı.

Önümüzdeki günlerde evlenmeyi planlayan genç aşıkların nikah şahitliğini Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yapacağı öğrenildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...