Belediye konservatuarından Türk halk müziği gecesi

Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korusu tarafından düzenlenen 'Türkülerle Anadolu' konseri büyük ilgi gördü.

Belediye konservatuarından Türk halk müziği gecesi
Adıyaman
Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korusu tarafından düzenlenen ‘Türkülerle Anadolu’ konseri büyük ilgi gördü.

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, düzenlediği ‘Türkülerle Anadolu’ konseriyle sanatseverlere Halk Müziği esintisi sundu. Adıyaman Üniversitesi Rektörlük konferans salonunda düzenlenen konserde birbirinden güzel parçaları seslendiren Türk Halk Müziği Korosu şefi Mahmut Karadağ ve sanatçılar, sanatseverlerden yoğun alkış aldı. Programa konuk sanatçı olarak katılan Kahtalı Hamido da söylediği türkülerle davetlileri coşturdu. Konser sonunda Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Askerlik Şube Başkanı Davut Kulalar ve Emniyet Müdürü Metin Alper sanatçılara plaket ve çiçek takdim etti.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Askerlik Şube Başkanı Albay Davut Kulalar, Emniyet Müdürü Metin Alper, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, belediye başkan yardımcıları, kurum ve belediye birim müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...