Kulp Belediyesi 495 öğrenciye spor malzemesi dağıttı

Diyarbakır'ın Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu, Okul Sporları projesi kapsamında çeşitli spor dallarında müsabaka yapacak okul takımlarında oynayan 495 öğrenciye spor malzemesi dağıttı.

Kulp Belediyesi 495 öğrenciye spor malzemesi dağıttı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu, “Okul Sporları” projesi kapsamında çeşitli spor dallarında müsabaka yapacak okul takımlarında oynayan 495 öğrenciye spor malzemesi dağıttı.

“Okul Sporları” projesi kapsamında futbol, basketbol, voleybol ve atletizm dallarında müsabakalar için oluşturulan okul takımlarına spor malzemelerinin dağıtımı için Barış Ortaokulunda öğrencilerle biraya gelen Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu, “Eğitim kurumlarının fiziki şartlarının düzeltilme, eksik olan yapıların yapımı ile eğitim için gerekli her türlü araç ve gereçlerin teminin yanında sportif faaliyetlerin en güzel şekilde yapılabilmesi için Belediye olarak her türlü desteği sunmaya çalışıyoruz. Çeşitli spor dallarında mücadele edecek okul takımları için gerekli olan spor malzemelerinin dağıtımını yapıyoruz. Okul takımlarında yer alan 495 öğrenci için her türlü spor malzeme ve giyiminden oluşan spor malzeme paketini öğrencilerimize takdim ettik. Bütün öğrencilerimize görev alacakları müsabakalarda başarılar diliyor ve her alanda yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon