Erzincan’da ANALİG Basketbol müsabakaları tamamlandı

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakaları 10 ilden 8 kız, 10 erkek olmak üzere toplam 18 takımın katılımıyla Erzincan'da yapıldı. Yapılan müsabakalar neticesinde 6 erkek takımı ve 3 kız takımı çeyrek final müsabakalarına katılma hakkı kazandı. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat spor salonunda gerçekleştirilen ANALİG Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakaları oldukça çekişmeli geçti.

Erzincan’da ANALİG Basketbol müsabakaları tamamlandı
Erzincan
Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakaları 10 ilden 8 kız, 10 erkek olmak üzere toplam 18 takımın katılımıyla Erzincan’da yapıldı. Yapılan müsabakalar neticesinde 6 erkek takımı ve 3 kız takımı çeyrek final müsabakalarına katılma hakkı kazandı. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat spor salonunda gerçekleştirilen ANALİG Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakaları oldukça çekişmeli geçti.

Erkekler 4 gurupta kızlar ise 2 gurupta çeyrek finale çıkmak adına mücadele ettiler. Müsabakalar neticesinde Erkekler A gurubunda Trabzon, Tokat, erkekler B grubunda Artvin ve Rize, Erkekler C gurubunda ise Giresun ve Erzincan çeyrek finale adını yazdır. Kızlarda ise A gurubunda Giresun, Erzurum ve Gümüşhane takımları çeyrek finale çıkarken, B grubunda ise Tokat, Rize ve Trabzon takımları çeyrek finale çıktı. Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG)Çeyrek final müsabakaları 9-11 Mart 2018 tarihleri arasında Trabzon ilinde gerçekleştirilecek.

Erzincan’da 15-17 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Karadeniz 2 grubu Basketbol grup müsabakalarında Erzincan, Erzurum, Gümüşhane, Rize, Tokat, Artvin, Giresun ve Trabzon ilerinin Bayan basketbol takımları ile Artvin, Erzincan, Erzurum, Rize, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Tokat, Trabzon ve Bayburt İllerinin erkek basketbol takımları mücadele etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...