4 ay önce evden ayrılan genç müteahhitten 1 aydır haber alınamıyor

Malatya'da yaşadığı evden 4 ay önce habersiz bir şekilde ayrılan ve gittikten sonra ara ara ailesi ile telefonda görüşen 38 yaşındaki Murat Özbay'dan 1 aydır haber alınamıyor. Perişan aile, çocuklarının bir an önce bulunmasını istiyor.

4 ay önce evden ayrılan genç müteahhitten 1 aydır haber alınamıyor Malatya

Müteahhit Murat Özbay, 4 ay önce Battalgazi ilçesine bağlı Göztepe Mahallesi’nde bulunan evlerinden ailesine haber vermeden ayrıldı. Yaklaşık 1 ay ailesi ile irtibatı koparan genç adam daha sonra ailesini telefonla arayarak iyi olduğunu ve kendisini merak etmemelerini söyledi. Bu süreden sonra çocukları ile birkaç kez daha telefonla görüşen aile son 1 aydır çocuklarından bir daha haber alamadı. Çocuklarının başına bir şey gelmesinden korkan acılı aile şimdi oğullarından gelecek sevinçli haberi bekliyor.

Oğlunun 4 ay önce evden ayrıldığını söyleyen anne Fatma Özbay, “Gittikten 1 ay sonra bizi aradı ondan sonra da ara ara görüşüyorduk. Görüşmemizde ‘İyiyim ben, beni merak etmeyin’ diyordu ama nerede olduğunu söylemiyordu. Ancak son bir aydır irtibatımız kesildi. Ne ben ona ulaşabiliyorum ne de o beni arıyor. Bir anda ortalıktan kayboldu” şeklinde konuştu.

Oğlunun gitmeden önce şüpheli davranışlar sergilemediğini belirten Özbay, “Ufak tefek borçları vardı. Ama evi terk edecek kadar büyük bir borcu yoktu. Mutlaka beni haberdar ederdi. Bana çok düşkündü, hiç habersiz koymazdı beni. Ben oğlumun gidişine hiç anlam veremedim. Gitmeden önce sadece biraz suskundu. Ben oldukça endişeliyim. Polise ve savcılığa gittik. Onlar da arıyorlar. Telefonundan en son Ankara’da sinyal alınmış ama sonra sinyal kesilmiş” ifadelerini kullandı.

Konuşurken gözyaşlarına engel olamayan üzüntülü anne, oğlunu görenlerin kendileriyle veya emniyet ile irtibata geçmelerini isteyerek, artık oğluna kavuşmak istediğini söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...