Besni Küçük Sanayi Sitesi doğalgaza kavuşuyor

Adıyaman'ın Besni Küçük Sanayi Sitesine doğalgaz çekilmesi için Besni Belediyesi, doğal gaz dağıtım şirketi ile Besni Küçük Sanayi Sitesi arasında 3'lü protokol imzalandı.

Besni Küçük Sanayi Sitesi doğalgaza kavuşuyor
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni Küçük Sanayi Sitesine doğalgaz çekilmesi için Besni Belediyesi, doğal gaz dağıtım şirketi ile Besni Küçük Sanayi Sitesi arasında 3’lü protokol imzalandı.

Doğalgaz çalışmaları esnasında sanayi sitesi içerisindeki 460 metre kare kilitli parke taşı olan yol ve kaldırımda meydana gelecek hasarlarda yol ve kaldırımın tamamı yeniden yapılacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Besni Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Haci Arslan, ısrarlı takipleri sonrası sanayi sitesinin doğal gaza kavuştuğunu söyledi. Kısa zamanda çalışmaların biteceğini söyleyen Başkan Arslan, sanayi sitesi esnafları için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti. Küçük Sanayi Sitesi içerisine yapılması planlanan cami ile ilgili de proje çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Arslan, büyük firmalardan teklif istediklerini ve maliyetlerle ilgili görüşmelerin sürdüğünü de belirterek, caminin en kısa zamanda çalışmalarına başlamayı planladıklarını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...