BİLSAM’da Türkiye İran ilişkileri anlatıldı

Bilgi Yolu, Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (BİLSAM)'nin seri konferanslar dizisi kapsamında bu haftaki konuğu İran Araştırmaları Merkezi Başkan Yardımcısı Dr. Hakkı Uygur oldu.

BİLSAM’da Türkiye İran ilişkileri anlatıldı
Malatya
Bilgi Yolu, Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (BİLSAM)’nin seri konferanslar dizisi kapsamında bu haftaki konuğu İran Araştırmaları Merkezi Başkan Yardımcısı Dr. Hakkı Uygur oldu.

BİLSAM toplantı salonunda gerçekleşen programda Dr. Uygur “Bölgesel Rekabetin İki Aktörü, Türkiye-İran İlişkileri” konusu üzerine konferans verdi.

Yoğun katılımın olduğu konferansta konuşan Uygur, Malatya’da olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, BİLSAM’a teşekkür etti.

İran’ın büyük bir devlet geleneğine ve kültüre sahip olduğunu ifade eden Uygur, iki devlet arasındaki tarihsel ilişkiden bahsederek, Türkiye ve İran’ın bölgede rekabet eden iki devlet olduğunu söyledi.

Konferansın sonunda Uygur, konuklardan gelen soruları da cevaplandırdı. Konferansa BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gezer, çok sayıda akademisyen ve vatandaş katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...