Gölbaşı Devlet Hastanesine fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı

Adıyaman'ın Gölbaşı Devlet Hastanesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak atanan Dr. Fatma Eren görevine başladı.

Gölbaşı Devlet Hastanesine fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı Devlet Hastanesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak atanan Dr. Fatma Eren görevine başladı.

İlk, orta ve lise öğrenimini Malatya’da tamamlayan Dr. Fatma Eren, 2010 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra mecburi hizmetine Malatya Doğanşehir Devlet Hastanesinde devam etti.

2013 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon bölümünde asistanlık eğitimine başladı. 2017 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak Gölbaşı Devlet Hastanesinde çalışmaya başladı.

Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekim Dr. Selim Kuşağlı konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, “Hastanemizde eksik olan fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızın dün itibari ile göreve başladı. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Fatma Eren’e görevinde başarılar diliyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...