Kaymakam Vekili Sezik konteynırlarda incelemelerde bulundu

Adıyaman'ın Samsat Kaymakam Vekili Sedat Sezik, dört mahallede oluşturulan beş ayrı noktadaki konteynır mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Kaymakam Vekili Sezik konteynırlarda incelemelerde bulundu
Adıyaman
Adıyaman’ın Samsat Kaymakam Vekili Sedat Sezik, dört mahallede oluşturulan beş ayrı noktadaki konteynır mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Vatandaşların sıkıntılarını yerinde görmek, bu sıkıntıları gidermek amacıyla incelemelerde bulunarak vatandaşlar ile görüşen Kaymakam Vekili Sedat Sezik, vatandaşların mağdur olmaması için bütün imkanların kullanıldığını ve kullanılacağını ifade etti.

İlçe merkezinde 765 konteynırın dağıtıldığını ifade eden Kaymakam Vekili Sezik, "Yakın bir zamanda Samsat ilçemize atandım. Gerek ilgililerden, gerekse de vatandaşlarımızdan aldığım bilgilere göre, deprem sürecinden bu güne kadar, vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için devletin her türlü imkanının kullanıldığını görmekten büyük memnuniyet duymaktayım. Şu anda halen bu konteynırların eksiklerini tamamlama, onarımlarını yapma ile ilgili olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Vatandaşlarımızın büyük bir kısmı konteynırlara yerleşmiş durumda. Diğer vatandaşlarımız da yakın bir zamanda geçeceklerdir. Çünkü hak sahipliği çalışması tamamlanır tamamlanmaz ağır hasarlı evlerin yıkımlarına başlanacak. Vatandaşlarımızı sık sık ziyaret ederek onları yalnız bırakmayacak, devletin şefkatini hissettireceğiz" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...