Şehit Sekin'in kabrine ziyaret

Baskil Kaymakamı Uhut Emre Koyuncu, Belediye Başkanı İhsan Akmurat, İlçe Müftüsü Ömer Aydın ve müftülük personeli, Şehit Fethi Sekin'in kabrini ziyaret etti.

Şehit Sekin'in kabrine ziyaret Güncel

İlçe Müftülüğünde aralık ayı personel değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda konuşan İlçe Müftüsü Aydın, her ayın sonunda müftülük personeli ile bir araya geldiklerini belirterek, şunları söyledi:

"Din görevlilerimizle bir araya gelme geleneğimizi ve toplantılarımızı devam ettiriyoruz. Çeşitli vesilelerle çalışma arkadaşlarımızla hasbihal ediyoruz ama toplu olarak bir araya geldiğimiz bu toplantıları daha da önemsiyorum. Bu toplantılar din hizmetleri ve din görevlileri arasında birlik beraberliği arttırma adına çok daha bereketli oluyor. Müftülük personeliyle birlikte Şehit Fethi Sekin’in kabrini ziyaret edeceğiz. Şehidimiz için dualar okuyacağız."

Toplantının ardından, Kaymakam Koyuncu, Belediye Başkanı Akmurat, İlçe Müftüsü Aydın ve müftülük personeli, Doğancık köyünde bulunan Şehit Fethi Sekin’in kabrini ziyaret ederek dua etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...