Genç kızlar voleybol müsabakaları başladı

Okul Sporları B Genç Kızlar Voleybol müsabakaları başladı.

Genç kızlar voleybol müsabakaları başladı
Erzincan
Okul Sporları B Genç Kızlar Voleybol müsabakaları başladı.

Erzincan’da Okul sporlarının 2017-2018 yılı faaliyet programı kapsamında sportif müsabakalar aralıksız olarak devam ediyor.

Okul Sporları B Genç kızlar Voleybol İl birinciliği müsabakaları Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat spor salonunda başladı. 2 gurupta 7 takımın mücadele ettiği müsabakalar 22 Aralık Cuma günü yapılacak olan final müsabakaları ile sona erecek. Final müsabakasında birinci olan takım Erzincan’ı grup müsabakalarında temsil etme hakkı kazanacak.

Okul Sporları B Genç Kızlar Voleybol müsabakalarında, A grubunda Hacı Ali Akın Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi, Mili Egemenlik Anadolu Lisesi, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Tercan Anadolu Lisesi Mücadele ediyor. B grubunda ise Özel Doğa Kız Lisesi, Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi ve TOBB Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi bayan basketbol takımları mücadele ediyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...