KADEM konuklarını ağırladı

Elazığ’da kadın gücünün birleştirilmesi noktasında çalışmalarını sürdüren KADEM Elazığ Temsilciliği, konuklarını ağırladı.

KADEM konuklarını ağırladı Güncel

Elazığ 25. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Serpil Bulut, Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un eşi Özden Bulut, İl Müftüsü Güngör’ün eşi Zuhal Güngör ve Araştırmacı-Yazar Mevlüde Uçar, KADEM Elazığ Temsilciliği’ni ziyaret etti. 

KADEM Temsilciliği’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen Elazığ 25. dönem Milletvekili Prof. Dr. Serpil Bulut ve Vali Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu ile beraberindeki konuklar, KADEM’in çalışmaları hakkında bilgi alarak, kadın dayanışmasının önemine vurgu yaptılar. Kadınların sorunlarının ve çözüm yollarına ilişkin önerilerin ele alındığı ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan KADEM Elazığ Temsilcisi Av. Esra Soylu, konukların nazik ziyaretlerine teşekkür etti. KADEM olarak Elazığ’da kadın güç birliğini oluşturma yolunda, kadın STK ve dernek temsilcileriyle işbirliği içinde çalışmayı hedeflediklerini ifade eden Soylu, “Konuklarımızın bu ziyaretleri bizlere güç katmıştır. Oluşturduğumuz bu güç birliğiyle, şehrimizde kadınlarımıza dair özgün pek çok güzel ve anlamlı çalışmayı hayata geçireceğimize inanıyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom