Diyarbakır polisinden aranan şahıslara operasyon: 3 gözaltı

Diyarbakır'da uyuşturucu madde, silah ve aranan şahısların bulunduğu ihbarıyla bir eve operasyon düzenlendi. Operasyonda 1 kilo 615 gram da uyuşturucu maddesi ele geçirilirken, araması bulunan 3 kişi gözaltına alındı.

Diyarbakır polisinden aranan şahıslara operasyon: 3 gözaltı
Diyarbakır
Diyarbakır’da uyuşturucu madde, silah ve aranan şahısların bulunduğu ihbarıyla bir eve operasyon düzenlendi. Operasyonda 1 kilo 615 gram da uyuşturucu maddesi ele geçirilirken, araması bulunan 3 kişi gözaltına alındı.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği, dün gece saatlerinde Yenişehir ilçesindeki bir eve operasyon düzenledi. Uyuşturucu madde, silah ve aranan şahısların bulunduğu ihbarı ile düzenlenen operasyonda evde, 23 adet evden hırsızlık, başkasına ait kimlik kullanmak, dolandırıcılık, oto hırsızlığı, kapkaç ve yağma suçlarından kaydı bulunan Ş.A., 3 adet evden hırsızlık kaydı bulunan M.S., kapkaç, yağma ve evden hırsızlık suçlarından kaydı bulunan V.K. ile kullanmak için uyuşturucu temin etmek ve kayıp araması bulunan B.B.’nin bulunduğu tespit edildi. Yapılan GBT sorgulamasında V.K.’nın hükümlü veya tutuklunun kaçması suçundan aranmasının olduğu, Ş.A.’nın yoklama kaçağı olarak arandığı, M.S.’nin hırsızlık ve yağma suçlarından 3 adet aramasının olduğu ve B.B.’nin de kayıp şahıs olarak aramasının olduğu belirlendi.

Evde yapılan aramada, 1 kilo 615 gram esrar maddesi ele geçirilirken, V.K., M.S. ve Ş.A. gözaltına alınarak Narkotikle Mücadele Şube Müdürlüğüne, B.B.’de Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...