Din görevlilerinin sorunları konuşuldu

Diyanet Sendikası Malatya Şube Başkanı Mehmet Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince'yi makamında ziyaret etti. Ziyarette din görevlilerinin sorunları konuşuldu.

Din görevlilerinin sorunları konuşuldu
Malatya
Diyanet Sendikası Malatya Şube Başkanı Mehmet Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette din görevlilerinin sorunları konuşuldu.

Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Darende Kaymakamı Enver hakan Zengince’yi makamında ziyaret ederek, Zengince’ye yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarete Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası Darende Temsilcisi Hakkı Kocatekin de katıldı.

Kaymakam Zengince ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Camilerin ve din görevlilerin din hizmetlerinde vatandaşlara en iyi hizmeti sunması hususunda ve din görevlilerin sorunları hakkında istişarede bulunduk” ifadelerini kullandı.

Diyanet-Sen Malatya Şube Başkanı Mehmet ise, “Bizleri çok sıcak karşılayan Kaymakamımız Enver Hakan Zengince Bey’e tüm din görevlileri adına çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...