Adıyaman’da muhtarlar heyecanla Başbakan Yıldırım’ı bekliyor

24 Aralık Pazar Günü AK Parti İl Kongresi nedeniyle Adıyaman'ı ziyaret etmesi planlanan Başbakan Binali Yıldırım'ı kentteki muhtarlar heyecanla bekliyor.

Adıyaman’da muhtarlar heyecanla Başbakan Yıldırım’ı bekliyor
Adıyaman
24 Aralık Pazar Günü AK Parti İl Kongresi nedeniyle Adıyaman’ı ziyaret etmesi planlanan Başbakan Binali Yıldırım’ı kentteki muhtarlar heyecanla bekliyor.

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş, Başbakan Binali Yıldırım’ın Adıyaman programı nedeniyle büyük heyecanr yaşadıklarını belirterek, Yıldırım’ın kente geleceği günü sabırsızlıkla beklediklerini kaydetti. Taş, "24 Aralık Pazar günü Başbakan Binali Yıldırım ilk kez Adıyaman’a, başbakan olarak gelecek. Bizler Adıyaman’daki muhtarlar olarak Başbakanımız Binali Yıldırım’ın Adıyaman’a gelmesiyle alakalı bir toplantı düzenledik. Toplantıda başbakanımızı nasıl güzel karşılaya bilirizin düşüncesindeyiz. Başbakanımızı Adıyaman’da, oldukça güzel bir şekilde karşılamak istiyoruz, onun gelmesi bizleri çok mutlu etti. Başbakanımız Binali Yıldırım’ı karşılamak son derece bizleri mutlu edecektir. Bizim siyasetle felan alakamız yok ama ülkemizin başbakanını başımızın üzerinde taşıyacağız. Vatandaşlarımızdan ricamız herkesin büyük bir neşe içerisinde ellerine bayraklarını alıp Yeni Mahalle Kapalı Spor salonuna gelsinler. Adıyaman’ımıza yakışır bir şekilde Başbakanımız’ı karşılayalım” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...