Tanışma Satranç Turnuvası yapıldı

İnönü Üniversitesi Satranç Topluluğu tarafından geleneksel hale getirilen Tanışma Satranç Turnuvası'nın bir yenisi daha birbirinden çekişmeli maçlarla yapıldı.

Tanışma Satranç Turnuvası yapıldı
Malatya
İnönü Üniversitesi Satranç Topluluğu tarafından geleneksel hale getirilen Tanışma Satranç Turnuvası’nın bir yenisi daha birbirinden çekişmeli maçlarla yapıldı.

Mediko Sosyal Tesisleri’nde, İnönü Üniversitesi Satranç Topluluğuna ait satranç salonunda düzenlenen Tanışma Satranç Turnuvası’na yoğun ilgi gösterildi. İki gün süren, İnönü Üniversitesi öğrencileri ve topluluk üyelerinin de katıldığı ve çekişmeli geçen turnuvada, Yunus Emre Çay birinci, Feyzullah Çitil ikinci, Muhammed Tufan üçüncü oldu.

Ödüllerini alan ve turnuvaya katılan öğrenciler, turnuvayı düzenleyen İnönü Üniversitesi Kurucu Başkanı Betül Büyükaşık, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ömer Çelik ve Topluluk Danışmanı Öğretim Üyesi Ahmet Fethi Durmuş’a teşekkür ettiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...